امروز : شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس اقتصادی

‌رویکرد قوانین بانکی کشور تولیدمحور باشد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خواستار شد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ‌یزد در نشست کمیسیون هماهنگی بانکهای استان با تاکید بر اینکه لازم است بانک ها از طرح ها و پروژه های ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی استان حمایت کنند، خواستار اصلاح قوانین بانکها با محوریت حمایت از تولید ملی شد.
فرصت های سرمایه گذاری شهرستان مهریز بررسی شد

در نشست نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، فرصت های سرمایه گذاری شهرستان مهریز بررسی شد.
نشست خبری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

نشست خبری "علی زینی وند" معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و مدیران کل حوزه اقتصادی استانداری روز چهارشنبه سوم مرداد ماه با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری و اهالی رسانه استان در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد.
نشست خبری مدیرعامل توزیع برق استان یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد روز شنبه در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته مدیریت مصرف برق با تأکید بر لزوم صرفه جویی برای کنترل پیک بار مصرف برق در تابستان گفت: 15درصد مشترکان و 53 درصد مصرف برق زیر مجموعه شرکت ، صنعتی است اما در مجموع، مصرف برق صنایع این استان 2 برابر کشور است.
نشست خبری "رضایی‌نژاد" مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر عامل گروه تعاونی پیشگامان دوشنبه ۲۰ فروردین ماه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به پیشنهاد طرح تاسیس یک شرکت تعاونی تامین نیاز آبرسانی به یزد گفت: تا پایان فروردین ماه این شرکت با هیات امنایی تعدادی از بزرگان یزدی تاسیس می شود.
تمدید مهلت ارائه اظهار‌نامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان سال 96 تا پایان فروردین

مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستان 96 تا 31 فروردین ماه 97 تمدید شد.
 بسیاری از مشکلات اقتصادی با حمایت از کالاهای ایرانی حل می شود
مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی از جمله اشتغال و بیکاری با خرید و حمایت از کالاهای ایرانی و تولید داخل حل خواهد شد.

سرویس های خبری وابسته

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی