امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲
با اعلام نفرات برتر جشنواره در سطح کشور

استان یزد حائز ۶ رتبه برتر کشوری در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد

استان یزد در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی موفق به کسب 6 رتبه برتر کشوری در بخش‌های کودک، بزرگسال، خانوادگی و پویش مجازی این جشنواره شد.
 استان یزد حائز ۶ رتبه برتر کشوری در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شد
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۲ |
کد خبر : ۱۸۵۵ |
فرهنگ و هنر

اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)، با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در مجموعه سرچشمه (شهدای هفتم تیر) تهران برگزار شد.

در این آیین که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس و عاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی به ایراد سخن پرداختند، از 313 برگزیده بخش انفرادی و پویش مجازی و 8 خانواده برتر جشنواره در سطح کشور، تقدیر شد.

استان یزد نیز در چهار بخش کودک، بزرگسال، خانوادگی و پویش مجازی، 6 برگزیده کشوری داشت که از آنان تقدیر به عمل آمد.

در بخش کودک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، علی‌محمد فلاح از شهرستان ابرکوه، در بخش بزرگسال خدیجه زرنگار از شهرستان ابرکوه و مهوش میرزایی از شهرستان یزد و در بخش خانوادگی نیز سیدمنصور حسینی مطلق از شهرستان یزد به عنوان برگزیدگان این بخش‌ها با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی موردتجلیل قرار گرفتند.

نازنین زهرا آقابیگی ار شهرستان یزد و شادی فلاح از شهرستان تفت نیز دو برگزیده استان یزد در بخش پویش مجازی بودند.

گفتنی است، در هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، در مجموع 25 هزار و 900 نفر از مردم استان یزد شرکت کردند که از این تعداد 6 هزار و 24 نفر در بخش آنلاین و 19 هزار و 876 نفر نیز در بخش مکتوب حضور داشتند.

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی