امروز : پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵

دیـدار چهره به چهره شـهردار یزد با مردم محله حسن آباد

در راستای آشنایی بیشتر با مشکلات محله‌های مختلف شهر و شنیدن معضلات شهری از زبان شهروندان، دکتر جمالی نژاد شهرداریزد از مردم در مساجد محله های مختلف دیدارکرد.
دیـدار چهره به چهره شـهردار یزد با مردم محله حسن آباد
چهارشنب | ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۸ |
کد خبر : ۱۸۵۷ |
اجتماعی

 دکتر جمالی نژاد ضمن شنیدن مسائل و مشکلاتی که شهروندان این محله با آن مواجه هستند، به ارائه راهکارهای مورد نظر در جهت رفع موانع و مشکلات پرداخت و گفت : به نظر می رسد که بیشترین مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان در خصوص آسفالت، بهسازی معابر، معضل آبگرفتگی و فاضلاب شهری مسیر رفت و آمد در این محله می باشد.

 وی با اشاره به طرح‌های اجرایی شهرداری اظهار داشت: شهرداری یزد جزو با سابقه‌ترین شهرداری‌های کشور محسوب می‌شود که این امر مهم باید مد نظر همگان قرار بگیرد.وی ادامه داد: شهرداری‌ها به عنوان یک مجموعه فاخر و بزرگ نقش بسزایی در بهبود کیفی و کمی زندگی مردم ایفا می‌کنند و براساس قانون وظایف گسترده‌ای را در سطوح مختلف جامعه برعهده دارند.

  کشفی مدیر منطقه دو که در این دیدار صمیمی دکتر جمالی نژاد را همراهی می کرد، یادآور گردید مهمترین هدف دیدارهای مردمی ارتباط بی واسطه مسئولین با شهروندان و رفع مشکلات آنان عنوان کرد و با بیان اینکه مهمترین اولویت شهرداری، ارائه خدمات گسترده به مناطق کم برخوردار است، اظهار داشت مساجد در تثبیت باورهای دینی و فرهنگ سازی نقش اساسی دارند، گفت: مساجد ظرفیت خوبی برای ترویج فرهنگ شهروندی هستند و می تواند محور همه اقدامات و فعالیت های شهری باشند.

 شایان ذکر است پس از بحث و گفتگو وبیان مشکلات توسط اهالی و هیئت امنای مسجد مقرر گردید در اسرع وقت مواردی مانند روکش آسفالت معابر منتهی به مسجد، پیگیری اخذ مجوزواگذاری زمین مربوطه و نیز کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز با همکاری مردم و پایگاه مستقر در مسجد در اسرع وقت پیگیری و اجرایی شود.

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی