امروز : جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳

فراخوان انتخاب شعار شرکت مخابرات ایران تا پایان تیرماه

شرکت مخابرات ایران به‌منظور اشاعه و فرهنگ‌سازی مفهوم "شعار" بر اساس وظایف و کارکردهای سازمان و تسهیل ارتباط بین برند و مخاطب، در نظر دارد شعاری برای سازمان از طریق فراخوان و با مشارکت عموم مردم انتخاب نماید.
فراخوان انتخاب شعار شرکت مخابرات ایران تا پایان تیرماه
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۵ |
کد خبر : ۱۸۰۲ |
اجتماعی

شعار سازمانی در مجموعه، به‌عنوان اهرمی نیرومند که مسیر نیل به اهداف سازمانی را هموار می‌سازد، در مدیریت علمی امروزی مورد توجه فراوان قرارگرفته است. بنابراین به‌منظور تقویت روحیه مشارکت و ارج نهادن به نظرات کارکنان و مشتریان سازمان، ارائه شعار شرکت مخابرات ایران از طریق فراخوان و با مشارکت عموم مردم، کارکنان و مشتریان در نظر گرفته‌شده است.

یک شعار مناسب برای مجموعه‌ای به گستردگی شرکت مخابرات ایران، علاوه بر بخشیدن اعتبار به هویت بنگاه اقتصادی و تعمیق ارزش های سازمانی، در درون خود عنصری کلیدی از اهداف، منافع و رویکردهای سازمان را به نمایش می گذارد.
بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای ارائه پیشنهادهای خود می‌توانند تا پایان تیرماه سال جاری نسبت به ارسال شعارهای پیشنهادی خود به آدرس پست الکترونیکیاین ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید اقدام نمایند.
شایان‌ذکر است از بین پیشنهادهای ارائه‌شده، به پیشنهاد برتر، سه عدد سکه تمام بهار آزادی اهدا می‌شود.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی