امروز : جمعه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰

برنامه های مدیریت اضطراری بار شبکه استان یزد به صورت روزانه اطلاع رسانی می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از اطلاع رسانی برنامه های مدیریت اضطراری بار شبکه استان یزد از طریق وب سایت رسمی خبر داد.
برنامه های مدیریت اضطراری بار شبکه استان یزد به صورت روزانه اطلاع رسانی می شود
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۹ |
کد خبر : ۱۸۰۰ |
اجتماعی

مهندس محمدرضا صحتی در نشست مدیریت پیک بار با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی شفاف برنامه های مدیریت اضطراری بار از طریق وب سایت رسمی ، افزود: مراکز دولتی ، کشاورزی ، تجاری ، صنعتی و سایر مصارف به ترتیب اولویت در برنامه های مدیریت اضطراری بار گنجانده شده اند.

وی با اشاره به اهمیت تامین برق  مراکز حساس و مهم فاقد دیزل ژنراتور  به خصوص مراکزی نظیر بیمارستان ها ، ایستگاه های پمپاژ ، ایستگاه های آب آشامیدنی ، انتقال خون  و  فرودگاه ، متذکر شد: با برنامه ریزی انجام شده ، مدیریت بار در بخش خانگی در ساعات پیش از ظهر اعمال  خواهد شد ،  مگر در شرایط اضطرار که نیاز به مدیریت بار در ساعات اوج بار روز باشیم .

این مسئول به تقسیم بندی 8 بلوک مدیریت اضطراری بار اشاره کرد و گفت : برنامه های مدیریت بار به صورت روزانه از طریق آدرس اینترنتی WWW.YED.CO.IR به اطلاع همشهریان خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه تلاش خادمین مردم در صنعت برق با مدیریت مصرف برق توسط همگان برای ایجاد برق پایدار میسر خواهد شد ، از شهروندان خواست تا در ساعات 12 تا 16 و 20 تا 24 که به عنوان ساعات پیک بار روز و شب استان مشخص شده از لوازم پر مصرف برقی استفاده نکنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به افزایش مصرف برق به دلیل استفاده از سیستم های سرمایشی در کل کشور و شرایط کاهش تولید نیروگاه ها آبی به دلیل خشک سالی های اخیر ، یادآور شد : اگر  همه مشترکین برق فقط 10 درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند ، گذر از پیک بار تابستان بدون نیاز به برنامه های مدیریت بار انجام خواهد شد.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی