امروز : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۹

مجمع سالیانه هیئت تنیس یزد برگزار شد

رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر گسترش و تقویت هیات های تنیس در شهرستان ها گفت: استان یزد یکی از قطب‌های صنعتی و دانشگاهی کشور است که امکان رشد ورزش تنیس را افزایش می‌دهد.
مجمع سالیانه هیئت تنیس یزد برگزار شد
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۷ |
کد خبر : ۱۹۵۹ |
ورزشی

مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه مجمع سالیانه هیئت تنیس استان یزد گفت: در زمینه همگانی کردن و استعدادیابی فعالیتهای بسیار گسترده در کشور انجام شده است و با توجه به اهمیت این موضوع در سال ۹۸ با جدیت بیشتری پیگری خواهد شد.

وی افزود: استان یزد یکی از قطب های صنعتی و دانشگاهی کشور است که امکان رشد ورزش تنیس را افزایش می دهد.

شایسته ادامه داد: از مهمترین اتفاقات حضور ورزش تنیس در روستاها است که بتوان با حداقل امکانات ضمن آشنایی روستائیان با ورزش تنیس شادی و نشاط را در جامعه گسترش دهد.

شایسته ورزش بانوان را بسیار پر اهمیت دانست و عنوان کرد: جهت توسعه ی ورزش بانوان با رعایت اصول دینی آقایان بتوانند به تمرین دادن بانوان بپردازند.

وی در پایان از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست کمک از محل ۲۷/% ارزش افزوده مالی به ورزش تنیس به ویژه شهرستانها انجام شود.

در این نشست گزارش مالی هیئت ، عملکرد یکساله و تقویم پیش روی تنیس استان یزد مورد بررسی قرار گرفت.
ضمنا در ادامه حضور رییس فدراسیون تنیس در یزد با حضور ورزشکاران و قهرمانان ملی  و پیشکسوتان ورزش استان یزد سه  زمین تنیس جدید هیئت استان نیز افتتاح شد و از تلاش های آرمین رییس پر تلاش هیئت استان نیز تقدیر و تشکر شد.

 

97112101

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی