امروز : سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۲

برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با شعار 'ورزش، دوستی و آینده ای بهتر' آذرماه در یزد

مدیر پایگاه ورزش قهرمانی یزد گفت: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با شعار 'ورزش، دوستی و آینده ای بهتر' آذرماه امسال در استان یزد برگزار می شود.
برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی با شعار 'ورزش، دوستی و آینده ای بهتر' آذرماه در یزد
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۰ |
کد خبر : ۱۸۸۳ |
ورزشی

حمید رضا شیر در مصاحبه با روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت:  به منظور بستر سازی مناسب با رویکرد " عدالت محوری" و بهره مندی یکسان از امکانات ورزشی برای جوانان میهن عزیز اسلامی و بر اساس رسالت وزارت ورزش و جوانان " المپیاد استعدادهای برتر ورزشی " با شعار ورزش ، دوستی و آینده ای بهتر ، ضمن بهره مندی از ظرفیت حداکثری با هدف کشف ، جذب و پرورش استعدادهای ورزشی ، پشتوانه سازی و کمک به تقویت تیم های ملی ، رشد مدال آوری و حضور مقتدرانه در بازیهای المپیک جوانان 2222 ،همزمان با سراسر کشور در یزد نیز برگزار خواهد شد.

وی افزود: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در 42 رشته در پسران و 30 رشته در بخش دختران از 30 آبان  تا 9 آذر در 72 مکان ورزشی در سراسر ایران برگزار خواهد شد که استان یزد در رشته های شمشیربازی و جودو میزبان است.

مدیرپایگاه ورزش قهرمانی یزد اظهار داشت: ارتقاء جایگاه ورزش ایران در سطوح مختلف بین المللی و کشف ،جذب و پرورش استعداد های ورزشی نهفته بمنظور پشتوانه سازی تیمهای ملی از اهداف برجسته برگزاری المپیاد دانست و در این خصوص پایگاه ورزش قهرمانی از هیچ گونه کمکی برای دست یابی به این مهم دریغ نخواهد کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: در این راستا پایگاه ورزش قهرمانی یزد این آمادگی را دارد تا با تعامل و همکاری با هیات های ورزشی از نفرات منتخب تست های سنجش قابلیت های جسمانی به عمل آورد.

شیر خاطرنشان کرد : برگزاری این المپیاد و زیر نظر گرفتن استعدادهای برتر میتواند باعث ایجاد غرور و افتخار ملی در بین آحاد جامعه و کسب مدالهای رنگارنگ در میادین رسمی آسیا ، جهان و شود.

وی در پایان گفت: یکی از موارد بسیار خوب و انگیزشی این المپیاد وجود جوایز نقدی برای نفرات سکو نشین هست که همین موضوع باعث رقابت های نزدیک و پر از تلاش خواه بود.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی