امروز : سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰

محمد آرمین بار دیگر به عنوان رئیس هیات تنیس استان یزد انتخاب شد

مجمع انتخاباتی هیات تنیس استان یزد ، با اکثریت آراء محمد آرمین را برای چهار سال دیگر به عنوان سکاندار این هیات برگزید.
محمد آرمین بار دیگر به عنوان رئیس هیات تنیس استان یزد انتخاب شد
شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۵ |
کد خبر : ۱۷۶۲ |
ورزشی

مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان یزد با حضور مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش این اداره کل، نمایندگان داوران، مربیان، بازیکنان، پیشکسوتان و باشگاهها برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی، محمد آرمین با کسب 11 رای از 11 رای ماخوذه بار دیگر به عنوان رئیس هیات تنیس استان یزد انتخاب  و معرفی شد.

به این ترتیب محمد آرمین برای 4 سال آینده به عنوان رئیس هیات تنیس استان در این سمت فعالیت می کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مجمع با تبریک هفته جوان و اعیاد شعبانیه گفت: خوشبختانه هیات تنیس استان کارهای ارزشمندی و خوبی در بحث زیرساخت و همچنین توجه به رده های پایه در مرکز استان و شهرستان ها انجام داده است که قطعا آینده خوبی در انتظار این رشته ورزشی در استان یزد خواهد بود.

شریعتی افزود: باید برنامه ریزی شود تا تعامل و همکاری با آموزش و پرورش دانش آموزان مستعد این رشته ورزشی به هیات استان معرفی و قهرمان پروری صورت پذیرد تا با توجه به استعدادهای موجود ، در آینده در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.

همچنین در این مجمع با اهدا لوح سپاس ، تندیس و هدایایی از دکترسعید کارگر و همسرشان سرکارخانم حجت و همچنین دکتر مرتاض از خیرین و حامیان رشته تنیس تجلیل به عمل آمد.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی