امروز : چهارشنب ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰
امید حسین مرشدی مجری توانمند ورزشی صدا و سیما:

من در نقد هایم به دنبال سازندگی و رشد ورزش استان هستم (۵ نظر)

یازدهمین جلسه موسسه هم اندیشان ورزش یزد با موضوع "نقش رسانه در توسعه ورزش استان" تشکیل شد.
من در نقد هایم به دنبال سازندگی و رشد ورزش استان هستم (5 نظر)
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۸ |
کد خبر : ۱۵۶ |
ورزشی

در این جلسه که با حضور امید حسین مرشدی مجری برنامه های ورزشی صدا و سیمای مرکز یزد برگزار شد ضمن ابراز علاقه به استفاده از توان کارشناسی و علمی اعضای موسسه هم اندیشان ورزش یزد در برنامه هابی ورزشی خود در پاسخ به این سوال که؛ به نظر شما آیا نقد تاثیر مثبتی بر ادامه عملکرد ورزش استان دارد یا نه؟ عنوان نمود: من همیشه در برنامه های خود به دنبال نقد سازنده بوده ام و معتقد هستم تا نقد نباشد پیشرفت و رشد نمی تواند در مسیر صحیح خود گام بردارد .

وی همپنین عنوان نمود در بسیاری از موارد من در کنار نقدهایم سعی می کنم به عملکرد مثبت هیئت های ورزشی هم اشاره کنم و حتی خیلی از نقدهای من نه به خاطر ضعف در یک رشته ورزشی است بلکه جهت دادن در خصوص تقویت نقاط آسیب پذیر می باشد تا آن رشته ورزشی که توانسته تا اینجای کار موفق باشد بتواند مسیر رشد خود را بهتر طی کند.

حسین مرشدی همچنین این مطلب را یادآور شد که خیلی وقت ها افراد زیادی با من تماس می گیرند و در خصوص مسائل و مشکلات ورزش صحبت می کنند و من دلسوزانه به آن ها گوش می دهم ولی متاسفانه وقتی بخواهد تصویر یا صدایشان پخش شود، یک مرتبه مسائل گفته شده را فراموش می کنند و وقتی سکوت می کنند خُب ! من مجبورم خودم بعنوان مجری درد دل آنها را بازگو کنم که این مسئله باعث می شود مردم فکر کنند من نقاد اصلی هستم، بلکه من در حقیقت بازگو کننده حرف دل ورزشکاران و مربیان هستم و به این رسالت خود در رابطه با ورزش استان افتخار می کنم .

دکتر صادقیان از اعضای موسسه هم اندیشان ورزش در این جلسه با اشاره به نقش رسانه در جهت آگاهی بخشی در مورد ورزش و تندرستی مطالبی را عنوان نمود و خواستار توجه بیشتر رسانه ها خصوصا صدا و سیما در رابطه با موضوع ورزش و سلامت و نقش آن در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها منجمله دیابت ، سرطان و بیماری های قلبی شد .

وی همچنین به بحث دانش و آموزش در برنامه های ورزشی اشاره نمود و خواستار گنجاندن این موضوعات در لابه لای برنامه های ورزشی شد.

محمد آرمین رئیس هیئت مدیره نیز خواستار توجه بیشتر صدا و سیما به پیشکسوتان ورزش استان شد و خواستار تعریف دقیقی از سوی اداره ورزش و جوانان از پیشکسوت شد.

 

گزارش تصویری - یازدهمین جلسه موسسه هم اندیشان ورزش یزد

عکس: مجید دهقانی زاده

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - محمد رضا

  گزارش

  با سلام و احترام:یکی از رسالت های رسانه ان هم در برنامه های ورزشی بحث ورزش همگانی برای جلوگیری از بیماریهای روحی و جسمی است.الحق در برنامه ی ورزش تابان سیما با اجرای اقای مرشدی به کرات متعدده با حضور کارشناسان بحث و تبادل نظر شد.اگاهی و علم ایشان از زیر ساخت های ورزش استان انصافا بی نظیر است.

 • مهمان - عبدالحسینی

  گزارش

  جناب مرشدی وقت برنامه تون خیلی کمه،همش می گید وقت ندارید،وقت برنامه رابیشتر کنید.اجرای شمارامن شخصا درسطح بهترینهای کشور میدانم .رتبه کشوری شماهم مویده.آقای دکتر پهلوان ریس سازمان صداوسیما دست مریزاد وقت برنامه باهمین سبک انتقادی ادامه بدید.

 • مهمان - محمد اسلامی

  گزارش

  با سلام
  بی شک که بدون نقد و نظر هیچ چیز قابل پیشرفت نخواهد بود چون با نقد به نکات ضعف مان پی خواهیم برد و با تکیه بر نقاط قوت در صدد جبران آنها خواهیم برآمد
  برنامه ی ورزش تابان در روزهای پنج شنبه راهی است برای این پیشرفت که به دوش رسانه میباشد
  و الحق که خوب هم داره پیش میره

 • مهمان - امیرحسین

  گزارش

  ان شاالله که از این توانمندیها در عمل هم بهره گیریم ... .

 • مهمان - روحانی

  گزارش

  سلام و احترام:بی شک بهترین راه برای پیشرفت در کار های اجرایی ارگانها تقد منصفانه و عالمانه ناقد است ان هم از طریق رسانه(دیداری -شنیداری)و برنامه های ورزشی صدا وسیمای یزد نسبت به چند سال قبل رویکرد مفید تری داشته,و دلیل ان تسلط مجری بر افعالات ورزش و متولیان ورزش استان است و یک نقطه عطفی که در برنامه ی رادیو و سیما وجود دارد. روی خط اوردن مسولان فدراسیون و کارشناسان معتبر ورزشی است که در گذشته اصلا مشاهده نمی شد.من الله التوفیق

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی