امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در یزد اعلام نمود:

خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: ترویج فرهنگ کار و خرید کالای ایرانی، جزو سرفصل های اصلی این شوراست که با همکاری اعضا و دستگاه های مختلف و مردم در کشور اجرایی می شود.
خرید کالا ایرانی، سرفصل شورای فرهنگ عمومی است
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۹ |
کد خبر : ۱۷۶۶ |
فرهنگ و هنر

سیدمحمد رضا موالی زاده در نشست فرهنگ عمومی استان یزد افزود: افزایش مصرف کالای ایرانی بخاطر نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری از موضوع های راهبردی است که باید مردم و مسوولان برای انجام آن بسیج شوند.

وی ادامه داد: گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی ، مصرف بهینه از منابع آبی ، تغییر الگوی مصرف ، ترویج اخلاق عمومی ، اوقات فراغت، عبور و مرور، آپارتمان نشینی، تکریم پیشکسوتان، ترویج روح مددکاری و فرهنگ صداقت و شفافیت در گفتار نیز در فصل شورای فرهنگ عمومی قرار دارد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی، همچنین ترویج فرهنگ مطالعه ، ارتقای فرهنگ زیارات ، رعایت اصول فنی در ساخت و سازها ، ، برنامه ریزی برای مقابله با آسیب های اجتماعی، عقلانیت و خردگرایی ،ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، بهداشت و نشاط اجتماعی و تقویت مسوولیت پذیری را محور فعالیت های دیگر فرهنگ عمومی ذکر کرد.
موالی زاده گفت: هم اکنون ١٠ هزار نفر از اقشار مختلف جزو شوراهای فرهنگ عمومی کشور هستند که باید از ظرفیت موجود برای رسیدن به اهداف متعالی نظام و انقلاب اسلامی و نیازهای جامعه و مردم، فعالانه استفاده کرد.
وی با قدردانی از فعالیت های شورای فرهنگ عمومی یزد بر اهمیت برنامه ریزی ، پیگیری نیازها و توجه به ارزش های دینی و فرهنگی با جلب مشارکت مردم و دستگاه های مختلف تاکید کرد.

telegram2

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی