امروز : چهارشنب ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۷

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس فرهنگی

اختتامیه نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه شهرهای میراث جهانی یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد شب گذشته، ۱۹ اسفندماه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان در سالن همایش‌های هلال احمر یزد برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.
کشف استعدادها مهمترین دستاورد جشنواره فیلم یزد
مجید جوادیان زاده، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد؛

جشنواره بین المللی فیلم شهرهای میراث جهانی، یزد برای اولین بار در این شهر جهانی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد، در حال برگزاری است و ناگزیر چنین جشنواره ای به نهادهای فرهنگی، هنری و حتی اجتماعی، سیاسی استان و کشور ارتباط پیدا می کند، لذا در این خصوص با مجید جوادیان زاده، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفتگویی ترتیب دادیم تا نظرات ایشان را نیز درباره این جشنواره جویا شویم.
جشنواره فیلم یزد در معرفی تمدنمان در دنیا موج آفرینی می کند
احمد پهلوانیان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد؛

صدا و سیما به عنوان مهمترین مرجع اطلاع رسانی می تواند تاثیر مثبتی در رونق بخشیدن به هر فعالیت فرهنگی داشته باشد. با احمد پهلوانیان به عنوان مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد گفتگو کردیم تا از برنامه های این سازمان برای رونق بخشیدن به این جشنواره مطلع شویم.
مراسم انتخاب یزد بعنوان پایتخت کتاب ایران
گزارش گزارش تصویری

مراسم پایانی پنجمین دوره انتخاب و‌ معرفی پایتخت کتاب ایران و‌ جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
جشن انتخاب پایتخت کتاب ایران و جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می شود
با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

این جشن در روز چهارم اسفندماه از ساعت ١٥ تا ١٧ در سالن همایش‌های بین‌المللی کتابخانه ملی ایران با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
مراسم جشن انتخاب میبد به عنوان شهر جهانی زیلو
گزارش و گزارش تصویری؛

جشن ثبت جهانی زیلو دوشنبه 29 بهمن ماه 97 با حضور رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در شهرستان میبد برگزار شد
آغاز بکار یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی و رسانه‌های دیجیتال یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب، مطبوعات محلی یزد و رسانه‌های دیجیتال یزد با حضور جمعی از مسئولان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد گشایش یافت.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی