امروز : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۱

در لحظه

آخرین اخبار

نگهداری از پرندگان در منزل می تواند سلامت افراد را به خطر بیندازد
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور استان یزد گفت:

کریم زنگیلی اظهار داشت: پرندگان از جمله حیوانات خانگی پرطرفدار به شمار می روند که نگهداری آن ها در منازل از قدیم مرسوم می باشد. اما باید توجه داشت که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، نگهداری از پرندگان در منزل می تواند سلامت افراد و همچنين اين حيوانات را به خطر اندازد.
نشست خبری "دکتر دریجانی" مدیرکل بیمه سلامت استان یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرکل بیمه سلامت یزد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ارائه خدمات بیمه در این نهاد سال 1373 آغاز شد، در حالیکه پیشتر فقط کارمندان و کارگران زیرپوشش بیمه خدمات درمانی قرار داشتند، و به برکت پیروزی انقلاب نه تنها همه مردم بلکه شهروندان خارجی هم می توانند از خدمات بیمه ای این نهاد استفاده کنند.
نشست خبری پروفسور افلاطونیان ریاست و دکتر عبدلی معاونت پژوهشکده و مرکز درمان ناباروری یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

رئیس پژوهشکده و مرکز درمان ناباروری یزد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به تاسیس نخستین مرکز ناباروری کشور در سال 68 در این استان گفت: تاکنون در این مرکز 12 هزار نوزاد به روش آی وی اف (یکی از روش های درمانی پیشرفته کمک باروری) متولد شده اند.
نشست خبری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

دکتر محمود نوری شادکام روز شنبه به مناسبت پنجم جمادی‌الثانی همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب(س) در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: از این تعداد حدود 64 درصد (2 هزار 149 نفر) در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی وابسته دانشگاه و بقیه در مراکز بهداشتی و درمانی خصوصی استان فعالیت دارند.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی