امروز : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۳

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس علمی

مراسم افتتاحیه همایش بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی در یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

هشتمین همایش و نخستین گردهمایی بین المللی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی روز سه شنبه مورخ 14 اسفند 97 با حضور "سیدمحمد بطحایی" وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مدیران استان در دانشگاه یزد آغاز به کار کرد.
نگهداری از پرندگان در منزل می تواند سلامت افراد را به خطر بیندازد
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور استان یزد گفت:

کریم زنگیلی اظهار داشت: پرندگان از جمله حیوانات خانگی پرطرفدار به شمار می روند که نگهداری آن ها در منازل از قدیم مرسوم می باشد. اما باید توجه داشت که در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، نگهداری از پرندگان در منزل می تواند سلامت افراد و همچنين اين حيوانات را به خطر اندازد.
نشست خبری "دکتر دریجانی" مدیرکل بیمه سلامت استان یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرکل بیمه سلامت یزد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ارائه خدمات بیمه در این نهاد سال 1373 آغاز شد، در حالیکه پیشتر فقط کارمندان و کارگران زیرپوشش بیمه خدمات درمانی قرار داشتند، و به برکت پیروزی انقلاب نه تنها همه مردم بلکه شهروندان خارجی هم می توانند از خدمات بیمه ای این نهاد استفاده کنند.
نشست خبری پروفسور افلاطونیان ریاست و دکتر عبدلی معاونت پژوهشکده و مرکز درمان ناباروری یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

رئیس پژوهشکده و مرکز درمان ناباروری یزد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به تاسیس نخستین مرکز ناباروری کشور در سال 68 در این استان گفت: تاکنون در این مرکز 12 هزار نوزاد به روش آی وی اف (یکی از روش های درمانی پیشرفته کمک باروری) متولد شده اند.
نشست خبری"رحیمی" رئیس مجتمع آموزشی فرهنگی و "احمدزاده" رئیس دانشکده فنی حرفه ای سما واحد یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

محمدرضا رحیمی رئیس مجتمع آموزشی فرهنگی سما در نشست خبری که با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سما را سازمان مدارس ایران اسلامی معرفی کرد.
نشست خبری "فرهمند" معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مجتبی فرهمند عصر دیروز پنجشنبه 11 بهمن در نشستی خبری با خبرنگاران با بیان اینکه شهرها بعد از توسعه بی‌رویه، سرسپردگی شتاب‌زده نسبت به سواره و خودرو داشتند،‌ اظهار داشت: امروز یزد چاره‌ای جز اینکه یک نگاه تحول‌محورانه در این زمینه داشته باشد، ندارد.
نشست خبری "صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بعد از ظهر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از بهره برداری 722 طرح با 2 هزار و 300 میلیارد تومان هزینه دولتی، تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد حدود چهار هزار فرصت شغلی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خبر داد.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی