امروز : دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲
در پیامی صورت گرفت

تقدیر فرماندار اردکان از حضور حماسی مردم در انتخابات و تبریک به نماینده منتخب مردم شهرستان

حسین اسماعیلی فرماندار اردکان در پیامی ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات هقتم اسفند، انتخاب دکتر محمدرضا تابش به‌عنوان نماینده مردم اردکان را تبریک گفت و برای دست‌اندرکاران انتخابات شهرستان اردکان آرزوی توفیق کرد.
تقدیر فرماندار اردکان از حضور حماسی مردم در انتخابات و تبریک به نماینده منتخب مردم شهرستان
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۱:۱۰ |
کد خبر : ۱۱۹ |
اردکان

به گزارش روابط عمومی ستاد انتخابات شهرستان اردکان، متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (اروحنا فداه)، مردم شریف و غیور شهرستان اردکان، هم‌گام با مردم عزیز سراسر کشور با حضور حماسی و دشمن‌شکن خود، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات این نظام افزودند.
 
انتخابات ۷ اسفند ۹۴، حماسه‌ای عظیم، حضوری باصلابت و پیام عمیق مردم به بدخواهان و بداندیشان این انقلاب و تجدید بیعتی دوباره با امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و شهدای سربلند این سرزمین بود.
 
این‌جانب خلق این حماسه را به مردم شریف و نجیب استان یزد و شهرستان اردکان و منتخب مردم شهرستان اردکان، جناب آقای دکتر محمدرضا تابش تبریک عرض نموده و امیدوارم هم‌چون گذشته در انجام وظایف خود و خدمت‌گزاری به مردم شریف شهرستان موفق و پیروز باشند.
 
بی‌شک تخصص، تعهد، اخلاق‌مداری و خدمات بی‌شائبه جناب آقای تابش، موجب شد تا مردم قدرشناس این دیار، بار دیگر اعتماد خود را به ایشان نشان‌داده و وی را به وکالت خود برگزینند.
 
این‌جانب ضمن تبریک مجدد به مردم شریف اردکان و نماینده منتخب مردم اردکان، جناب آقای دکتر تابش و آرزوی تداوم توفیق برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم، از همه کاندیداهای محترم و عزیز دیگر در این حوزه انتخابیه که باعث رونق و گرمی انتخابات شده و نیز دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیئت‌های محترم اجرایی، نظارت و بازرسی، بخشداران و همکاران محترم آن‌ها، نیروهای امنیتی، قضایی، نظامی و انتظامی که در برقراری نظم و امنیت و آرامش در برگزاری انتخابات تلاش نمودند صمیمانه سپاس‌گزاری می‌نمایم.
 
همچنین بر خود فرض می‌دانم تقدیر ویژه خود را از همکارانم در ستاد انتخابات شهرستان اردکان و نیز ستادهای انتخاباتی و هواداران کاندیداها و اصحاب رسانه شهرستان که مجدانه و جهادگونه تلاش نمودند؛ اعلام نمایم.
 
تداوم توفیقات همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند منان خواهانم.
 
حسین اسماعیلی
فرماندار شهرستان اردکان
۸ اسفند ۹۴

telegram2

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی