امروز : جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۵

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری اجتماعی

نشست خبری "عباسی هرفته"سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران استان با بیان اینکه اختلاف های احتمالی اعضای این شورا، شخصی نیست گفت: این اختلافات به علت دیدگاه مدیریت شهری است و در مجموع دیدگاه مدیریت نوین و سنتی شهری مطرح است.
نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران از استقرار 16 پایگاه پایگاه ثابت و سیار در قالب طرح نوروزی ایمنی و سلامت مسافران و طرح امداد و نجات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد وگفت: یکهزار و 56 نفر روز از نیروهای جوان این جمعیت به مسافران نوروزی خدمات ارائه می کنند.
نشست خبری " آخوندی" مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

محمدرضا آخوندی عصر دیروز در نشستی خبری به مناسبت هفته منابع طبیعی اظهار داشت: در طول ۱۱ ماه گذشته، استعلام‌هایی از اداره کل منابع طبیعی استان یزد برای اکتشافات معدنی در یک میلیون و ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی استان درخواست شد که با ۱۳۴ هزار هکتار از این میزان موافقت شد.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آماده برداشتن گام های بلند در سال جدید است

رييس سازمان نظام مهندسي كشاورزي و منابع طبيعي استان يزد در جلسه اي كه با حضور جمعي از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد به بيان خلاصه اي از وظايف و عملكرد اين سازمان پرداخت و پاسخگوي سوالات خبرنگاران بود.
نشست خبری "ابراهیمی" مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یزد
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر یزد روز چهارشنبه به مناسبت دهه فجر انقلاب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه 40 درصد شهروندان استان شرایط برخورداری از بیمه روستایی را دارند، پیشنهاد کرد: بیمه شدگان می توانند سابقه خود را در بیمه تأمین اجتماعی به این صندوق منتقل کنند.
نشست خبری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اصحاب رسانه
گزارش و گزارش تصویری؛

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه یزد روز سه شنبه 16 بهمن در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توجه مردم به سنت حسنه وقف پس از پیروزی انقلاب بیشتر شده، گفت: در 40 سال اخیر یک هزار و 562 موقوفه در استان به ثبت رسیده است.
نیروی انتظامی با تمام توان در مقابل ناهنجاری‌ها می‌ایستد
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس با تجربه خوبی که در چهار دهه‌ی پیروزی انقلاب کسب کرده توانسته بیش از پیش خدمتگذار مردم باشد.

سرویس سیاسی

سرویس علمی

سرویس فرهنگی

سرویس ورزشی